Mokykla svarbi kiekvienam. Tai – kelio pradžia, mokslo ir gyvenimo žinių aruodas, draugystės, bendravimo, pažinimo, savęs atradimo pradžiamokslis. Tai ne tik pamokos, ne tik skaičiai, formulės ar gramatikos taisyklės, tai amžinai gyvas, klegantis ir nerimstantis vaikystės, paauglystės pasaulis, auginantis ir brandinantis žmogų. Tai šaknys, maitinančios kiekvieną tėviškės syvais, teikiančios stiprybės likimo verpetuose ir palaikančios suvokimą, kad esi savas, svarbus, mylėtas ir mylimas.

Kiekvienos mokyklos istorija susideda iš daugelio mažesnių istorijų, kurias rašė ir teberašo buvę bei esami mokiniai, jų tėvai ir mokytojai.
2016 m. birželio 4 d. nuoširdžiai kviečiame Jus į jau tradicija tapusį mokyklos 40 abiturientų ir 15 dešimtokų laidų susitikimą, skirtą Surviliškio miestelio 515 metų jubiliejui:
  • 12.00 val. Šventosios Mišios Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje. Kapų lankymas.
  • 13.00 val. Svečių registracija.
  • 14.00 val. Šventės „Po šlamančiais beržais prie Svirskio kryžiaus“ atidarymas mokyklos sporto salėje.
  • 16.00 val. Baigiamasis žodis. Fotosesija. Abiturientų, dešimtokų laidų ir mokytojų susitikimai.

Maloniai prašome pranešti savo buvusiems kolegoms, mokytojams, klasės draugams ir visus visus kviečiame mus aplankyti!