Švenčiame Penkiasdešimtadienį

Kiekvieną pavasarį, kai ima žydėti žibuoklės, Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje organizuojamas Penkiasdešimtadienis. Uoliai šventę rengę devintaklasiai šiais metais turėjo paplušėti, kad pavyktų nustebinti vyresniuosius.

Renginio metu įvairiomis užduotimis buvo tikrinamos dešimtaklasių žinios. Pasirodo, ne veltui šie dešimt metų praleido mokykloje: sėkmingai atliko užduotis iš matematikos, geografijos, chemijos ir gavo pažymėjimus, kuriuose puikavosi geri įvertinimai.

Buvo smagu, kad į šventę atvyko mažieji draugai, pradinukai (vadovė Audronė Vizgirdienė). Jie savo dainelę skyrė šventės kaltininkams, o paskui pakvietė juos prisiminti vaikystės dainas ir kartu padainuoti.

Pirmosios mokytojos Vydos Marijos Ramanauskienės paruoštas filmas sukėlė puikių emocijų ir dešimtaklasiams, ir jų tėveliams. Šventės pabaigoje dešimtos klasės mokiniai perskaitė savo testamentą.

Renginį vainikavo didžiulis tortas, kurio užteko visiems Penkiasdešimtadienio dalyviams ir svečiams.

9 klasės vadovė Violeta Vainorienė