Sveikinom mamas

Visa, kas gyvenime gražiausia, dovanota mamos. Tai ji kiekvienam iš mūsų padovanojo gyvenimą, išmokė gerbti žmogų ir tikrąsias vertybes. Visi gražiausi jausmai – meilė, švelnumas, pagarba ir tolerancija, – kuriuos perduodame savo vaikams, išugdyti Mamos. Dažnai tyliai šypsomės, suvokdami, kaip ją mylime, ir susimąstome: „Kas, jei ne mama, kaip gerai, kad yra Motinos diena – šventė, pažyminti gimimą ir atiduodanti duoklę toms, kurioms už tai esame dėkingi“.

Balandžio 29 d. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje vyko koncerto „Dėkoju Tau, Mama“ tiesioginė transliacija.  Pirmoje koncerto dalyje mišrios grupės ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai gausiai susirinkusias mamas, svečius džiugino smagiu šokiu, džiazo ritmu ir gražiomis dainomis. Visų širdis virpino vyresniųjų klasių mokinių dainos, o pirmąją koncerto dalį vainikavo 7–10 klasių berniukų ir mergaičių svajingas valsas. Antroje dalyje skambėjo lietuvių liaudies dainos, šokiai, smagiai griežė armonikieriai. Puikių emocijų ir gausių plojimų sulaukė mokinių, mokytojų ir mokyklos darbuotojų šokama „Šventinė polka“. Renginį vainikavo daina „Pasakų šaly“, kurią atliko ne tik koncerto dalyviai, bet ir visi žiūrovai atsistoję, taip išreikšdami padėką už puikų koncertą ir mokiniams, puikiai pasirodžiusiems, ir mokytojams, įdėjusiems daug pastangų ir triūso, kad visų metų darbo vaisiai mums, stebėjusiems, būtų tokie saldūs.

Koncerto pabaigoje mamas šiltu žodžiu sveikino mokyklos direktorė Lolita Klečkauskienė ir Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Sinickis.

Dėkodami už meilę, rūpestį, už suteiktą gyvenimą, linkėdami, kad nepristigtų širdies šilumos ir sveikatos, pabuvimą tęsėme prie arbatos puodelio ir pradinių klasių mokytojų ir mokinių keptų šiltų pyragų.

Mokytoja Žydrė Svetikienė