Lankomės Kėdainių krašto televizijoje

Gegužės 24 d. mes, 11 Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos „Jaunųjų žurnalistų“ būrelio narių, lankėmės Kėdainių krašto televizijoje. Čia susipažinome su žurnalisto specialybe, pamatėme, kaip dirba laikraščio ir televizijos darbuotojai, pastebėjome, kokie jie draugiški, nuoširdūs, išklausėme pasakojimo apie sudėtingą teksto kūrimo ir laikraščio gimimo kelią, sužinojome, kaip sukuriami reportažai ir laidos. Patys išbandėme laidos vedėjo kėdę. Grįžome kupini įspūdžių (apie tai plačiau skaitykite ir žiūrėkite čia).

Dėkojame koncerno „Vikonda“ komunikacijos skyriaus vadovei Kristinai Kasparavičei ir laikraščio „Rinkos aikštė“ bei Kėdainių krašto televizijos kolektyvams už malonų priėmimą.

„Jaunųjų žurnalistų“ būrelio vadovė Žydrė Svetikienė