Skautų rudens ekologinis žygis „Žaliasis mūsų kraštas“

Rugsėjo 17 dieną jaunieji skautai susirinko į Krekenavos regioniniame parke esančią rudens ekologinę stovyklą „Žaliasis mūsų kraštas“. Čia susirinkusiųjų laukė turininga ir įdomi programa. Stovyklavo Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos, Naujamiesčio vidurinės mokyklos skautijos nariai. Jaunimas turėjo įvairios veiklos: mokėsi kurti laužą, inscenizavo pasakas, deklamavo ir dainavo. Prisiminė sveikos gyvensenos pagrindus. Rinko rudens gėrybes, kepė blynus. Smagūs buvo žaidimai ir įdomios viktorinos.

Kaip visada sunku buvo išsiskirti, bet susitarėm vėl susitikti.

Reikėtų paminėti, kad stovyklos veikla buvo vykdoma įgyvendinant neformalaus vaikų švietimo programą „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa“. Jos organizavimui finansavimas gautas iš Kėdainių rajono savivaldybės. Nuoširdžiai dėkojame.

Skautų vadovė Ilona Dauderienė