Akcija „Pyragų diena“

TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Mokyklos bendruomenė jau ketvirti metai iš eilės jungiasi prie šios gražios akcijos. Šįmet šioje akcijoje dalyvavo ir mokykloje Pyragų dieną surengė pradinių klasių mokiniai organizuodami projektinę dieną „Santarvės virtuvėlė“. Dirbo visi išsijuosę. Ieškojo receptų, nešėsi maisto produktus, maišė ir plakė. Kiekvienas vaikas išsikepė keksiukų. O kiek buvo teigiamų emocijų, kai galėjo juos papuošti. Tam darbui į pagalbą atėjo konditerė D. Balandienė. Smagiausia, kad tai ketvirtaklasio Luko mama. Mokiniai noriai dirbo ir pagamintus gaminius didžiuodamiesi pardavinėjo.

Neabejingi liko ir vyresniųjų klasių mokiniai. Jie iš namų atsinešė iškeptus pyragus ir prisidėjo prie kilnios akcijos.

Surinktus pinigus paaukojome labdarai.

Pradinių klasių mokytoja Vyda Marija Ramanauskienė