Paminėjome Tolerancijos dieną

Mokyklos laisvalaikio ir savivaldos klubo „Svirskiečiai“ iniciatyva (koordinatorė Žydrė Svetikienė) lapkričio 16-ąją dieną mokyklos bendruomenė minėjo Tolerancijos dieną, skirtą ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – paukščiai. 5–10 klasių mokiniai rinkosi jiems patinkančių paukščių trafaretus, kartu su dailės mokytoja Indiana Jackevičiene juos gražiai nuspalvino. Margaplunksniai papuošė mokyklos pirmojo aukšto koridorių. Apie toleranciją, jos reikšmę mokytojai su mokiniais kalbėjosi įvairių dalykų pamokose, klasių valandėlėse: žiūrėjo filmuotus siužetus, diskutavo, piešė.

Kuo anksčiau suprasime, ką reiškia tolerancija, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje!

MSLK „Svirskiečiai“