Lietuvos kariuomenės dieną minint

Lapkričio 23 dieną Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną. Tą dieną Lietuva šventė 98-ąsias kariuomenės atkūrimo metines.

Renginio dalyviams nuotaiką pakėlė energingas ir karingas Šokių būrelio mergaičių pasirodymas. Kuo ypatinga ši diena priminė direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems klausimams Vijoleta Počiulpienė. Po to 5–10 klasių mokiniai pristatė savo namų darbus. 10 klasės mokiniai supažindino su Lietuvos kariuomenės kūrimusi, uždavė klausimus mokinių žinioms ir budrumui patikrinti. Šauniausieji buvo apdovanoti saldžiais prizais. 7 klasės mokiniai visus pralinksmino nuotaikingu karišku vaizdeliu „Pirmoji diena tarnyboje“. Šaunią pačių sukurtą skanduotę skandavo ir ritmingai žygiavo 5 klasės mokiniai. 8 klasės mokiniai sudainavo dainą „Oi neverk, motušėle“. Na, o ypatingą karišką meniu pristatė 6 klasės mokiniai. Karys turi būti ne tik drąsus, savarankiškas, ryžtingas, veiklus, bet ir sportiškas. Tad paskanavę kareiviškos košės, pagardintos spirgučiais, mokiniai rungėsi įvairiose sportinėse rungtyse.

Tokie renginiai skatina mokinius būti pilietiškais, atsakingais, drąsiais, fiziškai ir dvasiškai stipriais.

MSLK „Svirskiečiai“