Mokomoji-pažintinė išvyka į Kauną „Ką mena fortai, Kauno senamiestis“

Lapkričio 12 d. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos, Krekenavos Mykolo Antanaičio ir Naujamiesčio gimnazijų jaunieji skautai ir neformaliojo švietimo jaunimas išvyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją po Kauną.

Mokiniai lankėsi fortuose, dalyvavo Kauno senamiestyje organizuotoje edukacinėje pamokoje. Vėliau keliavome į vis labiau populiarėjantį batutų pramogų parką „Jump Space“. Dieną praleidome nepakartojamai. Skautai ir neformaliojo švietimo mokiniai ne tik smagiai ir įdomiai praleido dieną, bet ir susirado naujų draugų. O jų tikrai buvo daug.

Pastebėta, kad tokios mokomosios-pažintinės išvykos mokiniams labai reikalingos ir naudingos mokantis bendrauti, pažinti vienas kitą dalyvaujant įvairiose veiklose.

Skautų vadovė Ilona Dauderienė