Pasiekimai 2010 - 2011 m. m.

2010 - 2011 mokslo metai
Susumavus rezultatus, Kėdainių rajono mokinių 2010-2011 m. m. olimpinio festivalio varžybose pagrindinių mokyklų tarpe Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla užėmė antrąją vietą.
Mokykloje mokosi Lukas Župerka, laimėjęs 2 vietą Lietuvos jaunučių moksleivių bokso pirmenybėse bei 2 vietą Lietuvos jaunučių bokso pirmenybėse, Kamilė Turskytė, Brigita Turskytė, užėmusios 2 vietą 2010–2011 m. m. Lietuvos mergaičių „C“ krepšinio čempionate „Manija“, Aidas Misevičius, ginęs Kėdainių rajono garbę 1997 m. gimusių berniukų komandoje, žaisdamas 2010–2011 m. m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų 1997 m.g. aukščiausios lygos futbolo čempionate, Matas Nemanis, laimėjęs 2 vietą „Atvirose Šiaulių m. samdo pirmenybėse“.

Olimpiada, konkursas, varžybos
Dalyvių skaičius.
Vardas, pavardė
Užėmė prizinę vietą rajono etape Nugalėjo rajono etape Užėmė prizinę vietą respublikos etape Nugalėjo respublikos etape Mokytojo vardas, pavardė