Mokytojas – tai žmogus, kuris išugdo dvi mintis ten, kur anksčiau buvo viena.

E. G. Hobardas

Tarptautinės mokytojų dienos proga Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos mokinių savivaldos ir laisvalaikio klubas „Svirskiečiai“ spalio 5 d. ankstyvą rytmetį mokytojus pasitiko įteikdami po raudoną rožę, tarė šiltus žodžius. Taip pat šia proga savo klasės vadovus ir mylimus mokytojus, mokyklos direktorę sveikino visi mokyklos mokiniai. Neužmiršti ir pagerbti buvę mokyklos mokytojai. Vėliau MSLK „Svirskiečiai“ nariai mokiniams vedė pamokas, o tuo metu mokytojai vaišinosi kava ir mokinių keptais pyragais.

Tarptautinės mokytojų dienos proga savo buvusius kolegas pasveikino Surviliškio seniūnijos seniūnė Vanda Petrauskienė ir jos pavaduotoja Reda Lukošienė.

Kadangi ir man teko būti mokytoja, kartu su bendraklasiu Viliumi 2 klasės mokinius mokyti matematikos, tai puikiai suprantu, koks sunkus ir atsakingas yra mokytojo darbas.

Sveikatos, stiprybės ir sėkmės Jums, mieli mokytojai.

Jaunųjų žurnalistų būrelio narė, 7 klasės mokinė Rimantė Šešeikaitė