Rudeninė skautų sueiga „Draugystės laužas“

Spalio 14–16 dienomis, mokiniai dalyvavo tradicinėje skautų rudens stovykloje „Draugystės laužas“, kuri vyko jaukioje Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazijoje. Čia susirinkusiųjų laukė turininga ir įdomi programa.

Pirmoji diena buvo skirta ekologijai. Ekologinės dienos metu tradiciškai prisiminėme mūsų motulę gamtą. Antrąją, sveikatos ir sporto dieną, skyrėme mankštai. Na, o trečiąją, vaistažolių pažinimo dieną, ragavome įvairių, skanių ekologiškų arbatų.

Vėliau į stovyklą atvyko Kėdainių dekanato dekanas kunigas Norbertas Martinkus. Diskusijų metu mokiniai dar kartą pamąstė apie tikėjimą, viltį, meilę, gyvenimo vertybes, prasmę gyventi čia ir dabar. Po diskusijų vaišinomės kunigo dovanotu saldėsiu – šakočiu.

Trys stovyklos dienos prabėgo labai greitai. Sekmadienį teko krautis kuprines ir keliauti namo. Gražia ir prasminga stovykla liko patenkinti mokiniai, tėvai. Stovykla baigėsi, bet mes jau laukiame kitos.

Stovyklos veikla buvo vykdoma įgyvendinant neformalaus vaikų švietimo programą „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa“. Jos organizavimui finansavimas gautas iš Kėdainių rajono savivaldybės. Nuoširdžiai dėkojame.

Taip pat dėkojame Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos direktorei Lolitai Klečkiauskienei už pagalbą organizuojant skautų stovyklą.

Skautų vadovė Ilona Dauderienė