Pradinių klasių mokiniai susirinko į Derliaus šventę

Spalio 19 d. mokykloje vyko projektinė diena Derliaus šventė „Daržovės – vitaminų šaltinis“. Mokyklos bendruomenei pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės auklėtiniai pristatė kūrybinių darbų parodėlę „Rudenėlio turtai“. Kuriant darbelius iš rudens gėrybių, fantazijai ir išmonei nebuvo nei galo, nei krašto. Smagiausia, kad viskas buvo pagaminta iš pačių mokinių daržo ar sodo gėrybių.

Nuo pat ryto klasėse vyko integruota veikla. Mokiniai iš gamtinės medžiagos sudėliojo didžiulę mandalą, gamino daržovių karūnas, mokėsi atpažinti vaisius ir daržoves, pakartojo sveikos mitybos piramidės produktus, vyresnieji gamino patiekalus iš daržovių.

Baigiamoji šventės dalis – bendras renginys vyko mokyklos sporto salėje, į kurį rinkosi karūnomis pasipuošę vaikai. Čia visus pasitiko didžiulis moliūgas, kuris laukė savo gimtadienio svečių. Šventės dalyviai sveikino daržo karalių: skambėjo eilėraščiai, dainos apie daržoves, miško gėrybes ir rudenį, sukosi rateliai. Mažieji dramos būrelio aktoriai parengė vaizdelį apie daržoves „Senelio sapnas“. Geltonšonis milžinas 1–4 klasių mokinius pakvietė savo žinias apie daržoves, vitaminus ir sveiką mitybą pasitikrinti protų mūšyje. Geriausiai į moliūgo klausimus atsakė ketvirtaklasiai ir trečiaklasiai. Jaunesnieji mokinukai nenusiminė – juk mokytis niekada ne per vėlu.

Šventės dalyviai puikiai praleido laiką, atskleidė savo kūrybiškumą, išmoko draugiškumo, gražių tarpusavio santykių.

Šventės organizatorė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rasa Tamašauskienė