„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.
Adolfo Suárez

Meilė Tėvynei ir paskatino mus visus drauge paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šventę, prisiminti istoriją, jai nusipelniusius tautos didžiavyrius, paskirti visą renginių ciklą.

Vasario 7–14 dienomis 5-10 klasių mokiniai dalyvavo vyresniosios istorijos mokytojos Irenos Vaitkevičienės parengtoje viktorinoje ,,Ką žinai apie tarpukario Lietuvą (1918-1940)?".

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga įėjimą į mokyklą papuošė vyresniosios pradinio ugdymo mokytojos Ernestos Pečiulienės ir vyresniosios dailės mokytojos Indianos Jackevičienės suburtų jaunųjų dailininkų darbų kompozicija.

Ankstyvą vasario 14 d. rytmetį drauge sugiedojome valstybinį Lietuvos himną, skambėjo sveikinimo žodžiai, liejosi geros emocijos, skambėjo liaudies dainos.

Mokytoja Irena Vaitkevičienė savo darbo tautinėmis juostelėmis apdovanojo geriausius Lietuvos istorijos žinovus – vyresniąją lietuvių kalbos mokytoją Violetą Vainorienę ir 10 klasės mokinį Martyną Česą.

Kupini pakylėtos nuotaikos, šypsenų ir šiltų bendrystės jausmų, 1–4 klasių mokiniai susirinko į vyresniosios pradinio ugdymo mokytojos Aušros Kuliešienės ir Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus vadovės Nijolės Dilkienės inicijuotą popietę „Pažink Lietuvą“. Mokiniai ne tik neakivaizdžiai keliavo po Lietuvos istoriją ir geografiją, bet ir pačių pagamintomis trispalvėmis papuošė bendruomenės pastatą.

Šiai datai skyrėme Dailaus rašto, Meninio skaitymo konkursus.

Lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Žydrės Svetikienės vadovaujami jaunieji žurnalistai surengė rašto darbų parodą, skirtą Martyno Mažvydo pirmosios lietuviškos knygos 470 – čiui „Rašome akrostichu“.

Pasižadėjome dalyvauti jau dešimtajame Nacionaliniame diktante.

Tikimės, kad kartu su kaimynais, bičiuliais, artimaisiais praleista šventinė diena taps dar viena gražia akimirka bendruomenės gyvenime.