Edukacinio konkurso „OLYMPIS 2016“ pasiekimai

Kaip ir kasmet mūsų mokyklos 1–10 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo edukaciniame konkurse „Olympis 2016“ rudens sesijoje. Šio konkurso tikslai yra sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, pakartoti dėstomo dalyko medžiagą, suteikti mokiniams galimybę patikrinti savo žinias, nustatyti dėstomo dalyko temas, kuriose mokiniai turi sunkumų, lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius, skatinti informacinių technologijų naudojimą ugdymo procese, paįvairinti mokymosi procesą.

Norime pasidžiaugti mokiniais, apdovanotais I, II ar III laipsnio diplomais ir atminimo dovanėlėmis: 1 klasės mokiniais – Ugne Antanavičiūte, Austėja Tylūnaite, Luku Tamošiūnu, 2 klasės mokiniais – Aurelija Zubauskaite ir Luku Svetiku, 5 klasės mokiniais – Matu Tamošiūnu, Skaiste Drumstaite, Emilija Škulteckyte ir Karolina Linkute, 6 klasės mokiniu Tadu Berankiu, 7 klasės mokiniais – Gabriele Mejeryte ir Viliumi Tamašausku. Šie mokiniai dalyvavo anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos, istorijos ir biologijos konkursuose.

I laipsnio diplomu ir medaliu apdovanotas 3 klasės mokinys Armandas Šimkus, surinkęs 100 taškų anglų kalbos konkurse. Sveikiname!

Visų mokinių konkrečius rezultatus galite pamatyti svetainėje www.olympis.lt, skiltyje „Rezultatai pagal mokyklas“.

Vyresnioji anglų kalbos mokytoja Jurgita Sinickienė