MALONIAI PRAŠOME IKI GEGUŽĖS 1 DIENOS SKIRTI 2 PROC. JŪSŲ SUMOKĖTO PAJAMŲ MOKESČIO KĖDAINIŲ R. SURVILIŠKIO VINCO SVIRSKIO PAGRINDINEI MOKYKLAI!

Jūsų parama bus panaudota ugdymo kokybei, materialinei bazei ir mokyklos įvaizdžiui gerinti.

Jei norite mus paremti, prašymą galite pateikti tokiais būdais:

1. Lietuvos bankų internetinės bankininkystės klientai tai gali padaryti labai paprastai elektroniniu būdu per EDS: pasirinkite e-paslaugos savo e-bankininkystės meniu bei užpildykite specialią formą FR0512 (FR0512 – Prašymas pervesti 2 proc. pajamų mokesčio) internetu. PRAŠOME prašymo formą FR0512 pildyti tik DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS!

2. Šią formą galite atsispausdinti Valstybinės mokesčių inspekcijos puslapyje, užpildyti ir įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių poskyriui adresu Didžioji g. 17, Kėdainiai.

3. Atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) adresu Didžioji g. 17, Kėdainiai.

4. Atėję 2019 m. balandžio 11 d. į Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Surviliškio skyrių.

Specialioje FR0512 formoje Jums reikia įrašyti:

• 1–4 laukeliuose įrašykite savo duomenis (asmens kodą; telefono numerį, vardą, pavardę; gyvenamąją vietą),
  • 5 laukelyje – 2018,
  • 6S laukelyje pažymėkite „X“ ženklu pirminę formą;
  • E1 Gavėjo tipas*** – 2
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191019972
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis**** – KĖDAINIŲ R. SURVILIŠKIO VINCO SVIRSKIO PAGRINDINĖ MOKYKLA
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 2,00 (galima nurodyti mažiau, bet ne daugiau)
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio***** – galima įrašyti laikotarpį iki 5 metų, taigi šiemet iki 2022, arba 2018, tada bus skiriama tik šiuos metus.

Dėkojame, kad sutikote paremti Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinę mokyklą skirdami savo 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio!

Prisegtukai
Download this file (FR0512(3).pdf)FR0512176 Kb