DALYVAUJAME PROJEKTE „ŽAIDIMAI MOKO“

Šiais mokslo metais mūsų mokykloje logopedė Gražina Ratkevičienė inicijavo mišraus amžiaus grupės su priešmokyklinio ugdymo modeliu ugdytinius dalyvauti respublikiniame ilgalaikiame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Projektą organizuoja Kelmės rajono Pedagoginė psichologinė tarnyba, jo vykdymą koordinuoja Kelmės lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ specialioji pedagogė ir logopedė metodininkė Gilija Gajauskienė. Žaisdami ir praktiškai veikdami vaikai mokysis taisyklingai tarti kalbos garsus, turtins žodyną, ugdysis gramatiškai taisyklingą kalbą, lavinsis vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), erdvės ir laiko suvokimą bei smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.