Mokslo ir žinių diena netradicinėje aplinkoje

Ant rudenėjančio dangaus
Pripieškim saulės spindulių,
Kad nebeliūdintų žmogaus
Rugsėjo žingsniai, ir tikėkim –
Dienų spalvotame fone
Bus gera plaukt rudens upe.

Šiais mokslo metais Rugsėjo 1-ąją mokyklinio varpelio skambesys pirmaklasio rankose pasitiko mokinius, tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus netradicinėje aplinkoje – Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje, priversdamas suklusti, susigrąžinti prisiminimus, nekantriai laukti naujų gyvenimo iššūkių, siekti žinių. Šia gražia švente kiekvienas iš mūsų atvertėme naują, baltą gyvenimo knygos puslapį.

Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos Rugsėjo pirmosios šventę pradėjo mokyklos direktorė Lolita Klečkauskienė. Direktorė sveikino mokyklos bendruomenę ir linkėjo sėkmingų, kūrybingų ir ištvermingų naujųjų mokslo metų. Sveikinimo žodį tarė ir šventės svečiai: Kėdainių savivaldybės tarybos narys Darius Petrauskas ir Surviliškio seniūnijos seniūnė Vanda Petrauskienė.

Smalsūs, nekantrūs ir nedrąsūs pirmaklasiai deklamavo ketureilius, o jų pirmoji mokytoja Aušra Kuliešienė lydėjo juos rūpestingu ir globėjišku žvilgsniu. Mokyklos vyriausieji devintos klasės mokiniai pasveikino pirmos klasės mokinius ir įsegė pirmąjį mokyklos simbolį – mokyklinį ženklelį.

Šiais mokslo metais 30-asis Rugsėjo 1-osios skambutis nuskambėjo vyresniajai biologijos ir technologijų mokytojai Irenai Pusvaškienei, 25-asis – vyresniajam informacinių technologijų ir technologijų mokytojui Rolandui Kriščiūnui. Džiugu, jog jie su mumis kartu jau šitiek metų!

Šventė tęsėsi Kėdainių Dekanato dekano Norberto Martinkaus šiltu pasveikinimu ir kvietimu susikaupti maldai. Tegu šis susikaupimas, susitelkimas ir ramybė lydės mus visus ištisus metus!

Renginio organizatorė 9 klasės vadovė Jurgita Sinickienė