Švenčiame Lietuvos gimtadienį

Vasario 11 d. ankstų rytmetį visa mokyklos bendruomenė, gyvai skambant Lietuvos himnui, paminėjo Vasario 16-ąją.

Visą savaitę 1–10 klasių mokiniai ir Jungtinė grupė vykdė įvairias veiklas: gamino trispalves vėliavėles, stengėsi gražiai, be klaidų parašyti eilėraštukus apie Lietuvą, kūrybiškai iliustravo (mokinių darbeliai puošia pirmojo aukšto koridorių), vyresnieji lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu paskendo kūrybiniuose ieškojimuose: kūrė eilėraščius Lietuvai, tėvynei, gimtinei.

Vasario 11 d. nuskambėjus Lietuvos himnui Vasario 16-osios minėjimą vainikavo šiltos mokytojų padėkos mokiniams už vykdytas veiklas, viktorinos „Ką žinai apie tarpukario Lietuvą?“ rezultatai, nugalėtojų paskelbimas. Geriausiai į viktorinos klausimus atsakė 6 klasės mokinė Austėja Tylūnaitė, pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuliešienė.

Lietuvos gimtadienį tik pradedame švęsti: visa mokyklos bendruomenė įsitraukė į dailyraščio konkursą „Rašau Lietuvai“. Tad su nekantrumu lauksime ne tik mokinių, mokytojų, mokyklos darbuotojų, bet ir tėvelių (globėjų, rūpintojų), močiučių, senelių gražių rašto darbų.

Su gimtadieniu, Lietuva!