Minint Kovo 11-ąją

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga mokykla organizavo šias veiklas: 1–10 klasių mokiniai ir tėveliai dalyvavo dailaus rašto konkurse „Rašau Lietuvai“ (organizatorė pradinio ugdymo mokytoja Ernesta Pečiulienė). Atrinkti 6 mokinių ir 4 tėvelių gražiausi rašto darbai. Visą savaitę spalvino piešinius, gamino malūnėlius Ukrainos ir Lietuvos vėliavų spalvų akcentais. Patys mažiausieji taip pat įsitraukė į šią veiklą. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose 6, 8, 10 klasių mokiniai kūrė haiku „Mano tėviškė“ (organizatorė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Žydrė Svetikienė). Atrinkti kūrybingiausi autoriai. Mokinių kūrybiniai darbai papuošė mokyklos erdves.

Kovo 10 d. popietę, gražiai pasipuošę su trispalve atributika, visa mokyklos bendruomenė iškilmingai sugiedojo Lietuvos himną, išklausė istorijos mokytojos Irenos Vaitkevičienės pasakojimo, kuo Kovo 11-oji yra svarbi mums, deklamavo eiles, grojo, dainavo, dalyvavo dainos ir žygio konkurse. Pagerbti ir apdovanoti gražiausių rašto darbų autoriai: močiutės Veronika Bilevičienė, Dalia Kupstienė, mamos Reda Kulvinskienė, Jūratė Antanavičienė, pradinių klasių mokinės: Žiedė Rimkevičiūtė, Emma Kupstytė, Gerda Gintvilaitė, vyresniųjų klasių mokinės: Augustė Paškevičiūtė, Rusnė Bajarūnaitė, Paulina Labunskaitė. Taip pat pagerbti geriausių eilėraščių autoriai: Austėja Tylūnaitė, Gabrielė Judeckytė, Vainius Vaišutis, Paulina Labunskaitė.

Renginį vainikavo pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“, į kurią įsitraukė visa mokyklos bendruomenė. Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams už iniciatyvą organizuojant veiklas. Džiugu, kad esame tokie pilietiški, kūrybingi ir vieningi!