Šventinis koncertas „Esu laiminga, nes – Mama!“

Visa, kas gyvenime gražiausia, dovanota mamos. Tai ji kiekvienam iš mūsų padovanojo gyvenimą, išmokė gerbti žmogų ir tikrąsias vertybes. Visi gražiausi jausmai – meilė, švelnumas, pagarba ir tolerancija, – kuriuos perduodame savo vaikams, išugdyti Mamos. Dažnai tyliai šypsomės, suvokdami, kaip ją mylime, ir susimąstome: „Kas, jei ne mama, kaip gerai, kad yra Motinos diena – šventė, pažyminti gimimą ir atiduodanti duoklę toms, kurioms už tai esame dėkingi.“

Balandžio 29 d. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje vyko ilgai visų lauktas šventinis koncertas „Esu laiminga, nes – Mama!“ (organizatorė muzikos mokytoja metodininkė Audronė Vizgirdienė). Pradinių klasių mokiniai gausiai susirinkusias mamas, močiutes, globėjas, rūpintojas, svečius džiugino smagiais ritminiais ir liaudies šokiais, eilėmis, dūdelių improvizacijomis. Visų širdis virpino vyresniųjų klasių mokinių dainos, liaudies šokiai, instrumentinio ansamblio akordai. Puikių emocijų ir gausių plojimų sulaukė 8, 10 klasių mokinių šokama „Onytės polka“. Renginio pabaigoje žiūrovai gausiais plojimais pasitiko visus dalyvius, lipančius į sceną, dėkodami už puikų koncertą ir mokiniams, puikiai pasirodžiusiems, ir mokytojams, įdėjusiems daug pastangų ir triūso, kad visų metų darbo vaisiai mums, stebėjusiems, būtų tokie saldūs.

Koncerto pabaigoje mamas, močiutes, globėjas, rūpintojas šiltu žodžiu sveikino mokyklos direktorė Lolita Klečkauskienė.

Nuoširdžiai dėkojame salės, mokyklos erdvių puošėjoms pradinių klasių mokytojoms Rasai Tamašauskienei, Ernestai Pečiulienei, įspūdingos dekoracijos visiems atėmė žadą, ir visiems, prisidėjusiems rengiant šventinį koncertą, skirtą Motinos dienai.

Mokytoja Žydrė Svetikienė