„PO DIDŽIUOJU LAIKO OŠIMU SUDYLA (...) GALŲ GALE VISKAS: IR DAIKTAI, IR AUGALAI, IR GYVŪNAI, IR ŽMOGUS. VISKAS NUEINA UŽMARŠTIN. KAIP RELIGIJA SAKO, PAVIRSTA Į DULKES. TAČIAU TO SUVOKIMAS NETURI LIŪDINTI, NEI GĄSDINTI. JUK VISĄ LAIKĄ DARAI TAI, KĄ PRIVALAI DARYTI, TAI, YRA PRASMĖ IR TIKSLAS, NEIŠVENGIAMA IR BŪTINYBĖ ...“
V.V. BUIVYS

Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla

245 metai pirmajai Surviliškio parapinei mokyklai!

Kvietimas į mokyklos 40 abiturientų ir 20 dešimtokų laidų susitikimą „Po šlamančiais beržais prie Svirskio kryžiaus“

2022 m. birželio 18 d.

Birželio 18 d. nuoširdžiai kviečiame Jus į mokyklos 40 abiturientų ir 20 dešimtokų laidų susitikimą, skirtą pirmosios Surviliškio parapinės mokyklos 245 metų sukakčiai

12.00 val. Šventosios Mišios Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje. Kapų lankymas
13.00 val. Svečių registracija.
14.00 val. Šventės „Po šlamančiais beržais prie Svirskio kryžiaus“ atidarymas mokyklos sporto salėje.
16.00 val. Baigiamasis žodis. Fotosesija. Abiturientų, dešimtokų laidų ir mokytojų, mokyklos darbuotojų susitikimai.

Mokykla svarbi kiekvienam. Tai – kelio pradžia, mokslo ir gyvenimo žinių aruodas, draugystės, bendravimo, pažinimo, savęs atradimo pradžiamokslis. Tai ne tik pamokos, ne tik skaičiai, formulės ar gramatikos taisyklės, tai amžinai gyvas, klegantis ir nerimstantis vaikystės, paauglystės pasaulis, auginantis ir brandinantis žmogų. Tai šaknys, maitinančios kiekvieną tėviškės syvais, teikiančios stiprybės likimo verpetuose ir palaikančios suvokimą, kad esi savas, svarbus, mylėtas ir mylimas.

Kiekvienos mokyklos istorija susideda iš daugelio mažesnių istorijų, kurias rašė ir teberašo buvę bei esami mokiniai, jų tėvai ir mokytojai.

Šventės dieną mokykloje vyks:
  • 2006 metų. 2011 metų, 2016 metų susitikimų akimirkos (I aukšto fojė);
  • 245 atminties mazgai (I aukšto fojė)
  • Piešinių paroda (II aukšto fojė).
Maloniai prašome pranešti visiems buvusiems mokyklos darbuotojams ir mokiniams, buvusiems kolegoms, mokytojams, klasės draugams ir visus visus kviečiame mus aplankyti.