Renkuosi profesiją

Gegužės 31 d. 9–10 klasių mokiniai, lydimi 10 klasės vadovės Žydrės Svetikienės ir socialinės pedagogės Vilmos Pilkienės, praleido ypač turiningai: pirmiausiai lankėsi Užimtumo tarnyboje, kur Kėdainių jaunimo darbo centro konsultantė Jurgita Liutkevičienė mokinius užsiėmimo metu mokė pažinti save, savo pomėgius, įvertinti galimybes renkantis profesiją. Supažindino su įsidarbinimo galimybėmis vasarą. Po to mokiniai atliko istorijos mokytojos Irenos Vaitkevičienės paskirtą pilietiškumo ugdymo užduotį: surasti 10 žemėlapyje pažymėtų objektų ir juos nufotografuoti. Paskutinė lankytina stotelė – Profesijų mugė 2022. Čia Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė susirinkusiuosius supažindino su profesijų pasiūla.