Rugsėjo pirmoji

Vis tyliau laukuose rytais girdėti paukščių čiulbėjimas. Tik soduose bumbsi obuoliai, rasa padabina žolę ir vėjas vis drąsiau pakedena dar žalius medžių lapus. Darželiuose tulpes ir bijūnus pakeitė kardeliai ir jurginai. Ruduo. O jis ateina tradiciškai su Rugsėjo pirmąja, mokslo ir žinių švente. Tai reiškia, kad tą atsirandančią tylą nutraukia mokyklinis skambutis, vaikų klegesys.

99 mokinukai suklego Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos kieme, klasėse ir salėje. Jie taip pat susirinko paminėti šios šventės. Įdegę, paaugę, linksmi ir pasiilgę draugų. Juos pasitiko darnus ir dar labiau subrendęs mokytojų kolektyvas. Visi turime tą patį tikslą – siekti mokslo aukštumų, ieškoti vietos gyvenime. Džiaugiamės savos seniūnijos vaikais, džiaugiamės ir naujokais iš Kėdainių, Krekenavos ir užtikriname, kad jiems čia bus gera ir saugu.

Dar ir rytoj bus daug triukšmo, juoko, pasakojimų apie praėjusias atostogas. O pirmadienį ateis rimtis, susikaupimas, kibsime į darbus. Sėkmės visiems!

Dešimtos klasės mokiniai ir klasės vadovas Virginijus Čėsna

Šiandien