VIZIJA

Kiekvieno skirtingų gebėjimų vaiko asmenybės ūgties siekianti, tradicijas puoselėjanti, atvira naujovėms, bendruomeniška kaimo pagrindinė mokykla.

MISIJA

Teikti kokybišką ugdymą pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo programas, suteikiant galimybę įvairios socialinės padėties, fizinių ir dvasinių galimybių mokiniams nuosekliai įgyti dvasinę, intelektinę ir fizinę asmens ūgtį rodančias kompetencijas.

FILOSOFIJA

Kojomis žmogui reikia įaugti į gimtąją žemę, o akimis tegu jis apžvelgia visą pasaulį.

Vertybės:

• tobulėjimas (meistriškumo siekis, nuolatinė pažanga, judėjimas pirmyn);
  • atsakingumas (santykius su klientais, bendradarbiais ir visuomene grindžiame atsakingumo principu ir laikomės duoto žodžio);
  • bendruomeniškumas (vienybė, pagarba, dalinimasis, rūpinimasis kitais, pagalba, susitarimų laikymasis);
  • pilietiškumas (pagarba valstybei, vietai, kurioje gyvenu ir mokausi, moralė, sąžiningumas ir dora).

Prioritetinės sritys:

• įtraukusis ugdymas – kokybiškas ugdymas kiekvienam mokiniui;
  • į(si)traukimo skatinimas ir atsakomybės pasiskirstymas tarp bendruomenės narių bei socialinių partnerių.