Vaiko gerovės komisija

Pirmininkas:
  • Vijoleta Počiulpienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams, fizinio ugdymo, žmogaus saugos mokytoja metodininkė.
Nariai:
  • Sigita Gaurilčikienė, psichologo asistentė;
  • Vilma Pilkienė, vyresnioji socialinė pedagogė;
  • Gražina Ratkevičienė, vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė;
  • Rasa Tamašauskienė, vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja.
Sekretorė
  • Žydrė Svetikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.

Mokyklos vaiko gerovės komisijos paskirtis – organizuoti ir koordinuoti prevencinį darbą, švietimo pagalbos teikimą, saugios ir palankios vaiko ugdymui aplinkos kūrimą, švietimo programų pritaikymą mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atlikti mokinio specialiųjų ugdymosi poreikių (išskyrus poreikius, atsirandančius dėl išskirtinių gabumų) pirminį įvertinimą ir atlikti kitas su vaiko gerove susijusias funkcijas.

Krizių valdymo mokykloje komanda:

• Mokyklos komandos vadovas Lolita Klečkauskienė, mokyklos direktorė;
  • Sigita Gaurilčikienė, psichologo asistentė, narys, atsakingas už psichologinės pagalbos organizavimą ir (ar) teikimą;
  • Žydrė Svetikienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, narys, atsakingas už komunikaciją;
  • Vilma Pilkienė, vyresnioji socialinė pedagogė, narys, atsakingas už saugumą;
  • Vijoleta Počiulpienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams, narys, atsakingas už pirmosios medicininės pagalbos organizavimą.