Penkiasdešimtadienis mūsų mokykloje

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, mūsų mokyklos neaplenkė dešimtokų 50-dienis. Jis simbolizuoja, jog liko tik 50 dienų iki mokslo metų pabaigos, tik 50 dienų iki pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, tik 50 susitikimų su mokytojais ir suolo draugais šioje mokykloje.

Ir štai mes surengėme dešimtokams šventę. Tik šiek tiek kitaip, netradiciškai.

Balandžio 8 d., 15.00 val., dešimtokų laukė mokyklinis autobusas, kuriuo jie kartu su mumis, aštuntokais, leidosi į kelionę – į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą. Prieš išvykstant aštuntokai įteikė dešimtokams simbolinį kalendorių, nuotaikingą plakatą su jų pačių nuotraukomis ir mintimis bei riešutus-palinkėjimus, kuriuos kiekvienas išsitraukė iš stebuklingo maišelio. Visų nuotaika buvo puiki ir šventiška.

Nuvykę į dramos teatrą, laiką praleidome stebėdami nuostabų spektaklį „Laisvi drugeliai“ pagal L. Gershe romaną, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Eglė Špokaitė ir Mantas Jankavičius. Likome sužavėti šiuolaikiniu spektaklio pastatymu. Net tie, kurie nesidomėjo teatru, buvo labai maloniai nustebinti.

Laikas, praleistas drauge su dešimtokais, buvo įsimintinas ir nenuobodus. Džiugu buvo išgirsti jų padėkos žodžius už puikiai praleistą laiką ir staigmenas.

8 klasės mokinė Martyna Ditkevičiūtė