„Nešu Tau savo džiaugsmą“

Motinos diena – nuostabi šeimos šventė. Tą dieną visi skubame net iš atokiausių kampelių aplankyti savo mamas, kad galėtume pabūti su jomis kartu. O geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai, daina ir linksmas šokis.

2017 m. gegužės 5 d. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje vyko priešmokyklinės grupės ir 1–10 klasių mokinių šventė, skirta Motinos dienai „Nešu Tau savo džiaugsmą“.

Šventei buvo ruošiamasi iš anksto. Pradinukai mokėsi eilėraščių apie mamą, dainų, šokių. Nuo jų neatsiliko ir vyresniųjų klasių mokiniai, jie ne tik šoko ir dainavo, bet muzikavo skudučiais, kanklėmis, akordeonu ir kitais liaudies instrumentais. Jaunųjų žurnalistų būrelio nariai (vadovė Žydrė Svetikienė) parengė stendą „Pradinių klasių mokinių sentencijos apie mamas“, kurį taip pat papuošė 1 klasės mokinių nupiešti mamų portretai. Prieš koncertą pirmojo aukšto fojė vyko fotosesija, kurios metu mamos galėjo kartu nusifotografuoti su savo vaikais. Koncerto metu spalvingais lietuvių liaudies rūbais, ir ne tik, pasipuošę mokiniai dovanojo gausiai susirinkusioms mamoms, svečiams švelniausius žodžius, skambiausias melodijas ir gražiausius šokius. Daugiausiai aplodismentų buvo skirta mokytojų ir 8, 10 klasių vaikinų lietuvių liaudies šokiui „Malūnėlis“.

Mokinius parengė muzikos mokytoja Audronė Vizgirdienė, pradinių klasių mokytoja Aušra Kuliešienė.

Šventę organizavo mokytojos Audronė Vizgirdienė ir Žydrė Svetikienė, joms talkino mokytojos Aušra Kuliešienė, Rasa Tamašauskienė, Vijoleta Počiulpienė ir socialinė pedagogė Aušra Žukauskienė.

Nuoširdžiai dėkojame pradinių klasių mokytojai Rasai Tamašauskienei ir jai talkinusioms mergaitėms už nuostabiai papuoštą salę.