Dalyvaujame konkurse ,,eTwinning Pavasaris“

Ilgėjanti diena priminė apie raidos ratą, būtį, kvietė dažniau pakelti galvą ir pažvelgti į dangų. Mūsų mokyklos trečios klasės mokiniai organizavo projektą ,,Sutik pavasarį linksmai, išradingai, prasmingai 2017“. Projekto metu mokiniai mokėsi linksmai ir išradingai pasitikti pavasarį bei švęsti gimtadienius.

"Pirmieji pavasario požymiai"

Susipažinę su projekte dalyvaujančiomis kitomis mokyklomis ir projekto iškeltais tikslais, kibome į darbus. Pasiėmę foto aparatus išėjome ieškoti pirmųjų pavasario požymių. Vaikai greitai juos rado ir fiksavo, o sugrįžę į klasę kėlė nuotraukas į kompiuterį. Kitas uždavinys buvo parašyti draugams laiškus. Sunkiai sekėsi, bet parašėme, nupiešėme pavasarį ir išsiuntėme. Su nekantrumu laukėme atsakymų. O jų gavome net iš aštuonių mokyklų. Klasėje surengėme laiškų parodą.

Su draugais dalinomės patirtimi, kaip pasigaminti Velykoms ir Motinos dienai skirtus darbelius bei sveikinimus.

Visi žinome, kaip smagu švęsti gimtadienius. O šiais metais „eTwinning“ 12-sis gimtadienis. Mes piešėme sveikinimus ta tema, dainavome dainas. Visą medžiagą mokėmės įkelti į internetinę erdvę.

Projekto metu mokiniai susipažino su pavasario požymiais, šventė tradicines šventes, o svarbiausia susirado naujų draugų.

Konkurse „eTwinning Pavasaris“ projektas „Sutik pavasarį linksmai, išradingai, prasmingai 2017“ tapo nugalėtoju. Už jį balsavo ir mūsų mokiniai, tėveliai, mokyklos bendruomenė.

Projekto organizatorė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Vyda Marija Ramanauskienė