Mokomųjų dalykų, neformaliojo švietimo projektų pristatymas

Projektai visuomet išliks aktyviaisiais mokymo metodais, kurie ugdo mokinių bendrąsias kompetencijas bei sudaro galimybes ugdyti kelių dalykų žinias bei gebėjimus, paįvairina ir efektyvina mokymąsi. Jie atskleidžia tam tikro dalyko praktinę reikšmę, ugdo mokinių kritinį mąstymą ir savarankiškumą, akcentuoja bendravimo ir bendradarbiavimo vienoje grupėje reikšmę.

Birželio 21 d. mūsų mokykloje vyko tradicinė projektinė diena – „Mokomųjų dalykų, neformaliojo švietimo projektų pristatymas-konferencija“. Mokiniai parengė įvairių dalykų integruotus ir ne tik projektus: „Self- portrait“, „Handmade floor rug“, „S. Nėries poema-pasaka „Eglė žalčių karalienė“ kitaip“, „Ugnikalniai“, „Akiniai“, „XIX a. valstiečių sodybos“, „Sakmių sakmė“. Projektai buvo kūrybiški, aktualūs ir naudingi šiandienai, praktiški, puikiai pritaikomi gyvenime.

Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu, iniciatyvumu ir pasiektais rezultatais.