Saulė, šypsenos ir gėlių puokštės. Šis puikus derinys apsilankė ir Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje. Šiandien paskutinio skambučio šventė, šventė, kurios taip laukė vaikai, o kartu ir mokytojai. Joje įtektos padėkos mokiniams ir jų tėveliams, tiems, kurių pasiekimai šiemet buvo geriausi. Aštuntokai gavo pagrindinio ugdymo pirmos pakopos baigimo pažymėjimus. Tačiau kaip visada didžiausias dėmesys teko dešimtokams, nes jie palieka šią mokyklą. Vienuolika jaunų žmonių, gavę baigimo pažymėjimus, rinksis savo gyvenimo kelią, naujas ugdymo įstaigas. Ši laida nebus paprasta, tai jubiliejinė, dvidešimtoji, laida. Nutilo šurmulys, užrakinti kabinetai. Atėjo metas apmąstymams apie nuveiktus darbus, pasiekimus ir tiesiog pailsėti. Netruks prabėgti vasara ir vėl visus sukvies skambutis. Naujų atradimų, sėkmių ir nusivylimų, naujų iššūkių kupinas Rugsėjis. Smagių ir šiltų atostogų.