Profesinio veiklinimo diena

Ankstyvą, saulėtą šeštadienio rytą 5–10 klasių mokiniai susirinko „pasimatuoti“ profesijas: dalyvavo susitikimuose-diskusijose su buvusiais mokyklos mokiniais: socialine pedagoge Žydra Misevičiene, kariu, vyr. eiliniu Aidu Misevičiumi, karininke, vyr. leitenante Migle Nemanyte, gydytoja odontologe Brigita Turskyte, veterinarijos gydytoja Kamile Turskyte ir naujais bičiuliais: draudimo ekspertu Edvinu Demidavičiumi, kirpėja Irena Gaudešiene, klausėsi pasakojimo apie svečių pasirinktas profesijas, domėjosi profesijos pasirinkimo galimybėmis, stiprino bendravimo ir bendradarbiavimo su bendraamžiais, bendruomene įgūdžius, geriau pažino vieni kitus, geros emocijos per bendrystę stiprino draugystės ryšius, ugdėsi socialinius įgūdžius, žaismingai įsitraukė į „Atspėk, kokia mano profesija“ turnyrą. Vėliau mokiniai savo žinias pasitikrino dalyvaudami protmūšyje. Nugalėjo draugystė. Svečiams mokyklos direktorė Lolita Klečkauskienė įteikė atminimo, vaikams – saldžias dovanėles.

Refleksijos metu organizatoriai ir dalyviai džiaugėsi sėkmėmis, pasiteisinusiais lūkesčiais, aptarė tobulėjimo galimybes.