Motinos dienai skirtas koncertas
,,Sveikinu MAMĄ!“

Vėl žydėjimui keliasi gamta, medžiai puošiasi žiedais, paukščiai rytais pažadina nuostabiausiomis melodijomis, greitai vėjas draikys žalias beržo kasas, baltai susigėdusiose ievose turtingus metus pranašauja gegutė. Su atbudusia ir gėlėmis besipuošiančia gamta į kiekvienus namus ateina padėkos šventė – Motinos diena. Tad šventinį šeštadienio rytą savo mamas, globėjas, močiutes į šventinį koncertą sukvietė mūsų mokyklos mokiniai. Jas sveikino eilėmis, dainomis, šokiais. Prieš koncertą vyko spalvinga fotosesija. Nuotraukose įsiamžino mamos su savo atžalomis, mokiniai, mokytojai, svečiai.

Džiugu, kad mokyklos salė buvo pilnutėlė, pripildyta muzikos, šypsenų, vaikų klegesio, šiek tiek jaudulio ir džiaugsmo ašarų.

Projektinės dienos organizatorė muzikos mokytoja Audronė Vizgirdienė