Mokomųjų dalykų, neformaliojo švietimo projektų pristatymas-konferencija

Birželio 9 d. mokykloje turėjome tradicinę „Mokomųjų dalykų, neformaliojo švietimo projektų pristatymą-konferenciją". Mūsų mokyklos mokiniai stebino ir džiugino kitus pasirinktais dalykais ir puikiai parengtais projektais temomis „Valstiečių sodybos“, „Emocijos“,

„Kaip atsiranda Gyvybė? Mitai ir tikrovė“, „Who Am I?“, „ Tautos dainių portretai“, „Vabalų viešbutis“, Istorijos projektas "TOLI“,
„Optimalių sąlygų, reikalingų kristalizacijos procesui vykti, tyrimas, kristalų auginimas“. Vaikai rengė technologijų, chemijos, lietuvių k. ir dailės, istorijos ir lietuvių k., anglų k., biologijos ir lietuvių k. dalykų projektus, kurie padės mokiniams geriau suprasti save ir pasaulį, suteiks jiems galimybę išmokti daugiau apie tai, kas juos domina. Džiaugiamės kūrybiškais ir iniciatyviais vaikais ir jų projektų vadovais.