Lapkričio 15 d., vykdydami projekto TOLI 4-ąją dalį, 9–10 klasių mokiniai dalyvavo Krakių bendruomenės centro parengtoje edukacinėje programoje apie žydų ir lietuvių kultūrų panašumus ir skirtumus, patys gamino ir ragavo chalas, su dreideliu žaidė tradicinį žydų stalo žaidimą, liežuvius miklino skaitydami tekstą atbulai, drąsiai atsakinėjo į edukatorės pateiktus klausimus, Deividas Vasiukevičius ir Lauryna Novogrudzkaitė už puikias žinias gavo atminimo dovanėles.

Tikimės, kad įgytos kompetencijos padės ugdyti toleranciją ir supratimą, kritinį mąstymą ir atsakomybės jausmą, mokiniai suvoks žydų ir lietuvių tautos tradicijų ir papročių panašumus ir skirtumus. Įgytas žinias panaudos istorijos, pilietiškumo, lietuvių kalbos ir literatūros pamokose.