Pasiekimai 2009 - 2010 m. m.

Olimpiada, konkursas, varžybos Dalyvių skaičius.
Vardas, pavardė
Užėmė prizinę vietą rajono etape Nugalėjo rajono etape Užėmė prizinę vietą respublikos etape Nugalėjo respublikos etape Mokytojo vardas, pavardė

2009 - 2010 mokslo metai

Susumavus rezultatus, K÷dainių rajono mokinių 2009–2010 m. m. olimpinio festivalio varžybose tarp
pagrindinių mokyklų K÷dainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindin÷ mokykla už÷m÷ antrąją vietą.
Mokykloje mokosi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmasis iššūkis“ čempion÷s seserys Kamil÷
ir Brigita Turskyt÷s, klubo „Stoikas“ karate kyokushin 7 kyu nugal÷tojas Redas Daugvila, mažojo futbolo
turnyro „K÷dainiai Cup” 2 vietos laim÷tojas Aidas Misevičius, Lietuvos jaunučių bokso čempionato 3 vietos
laim÷tojas Lukas Župerka.

Susumavus rezultatus, Kėdainių rajono mokinių 2009–2010 m. m. olimpinio festivalio varžybose tarp pagrindinių mokyklų Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla užėmė antrąją vietą.

Mokykloje mokosi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmasis iššūkis“ čempionės seserys Kamilė ir Brigita Turskytės, klubo „Stoikas“ karate kyokushin 7 kyu nugalėtojas Redas Daugvila, mažojo futbolo turnyro „Kėdainiai Cup” 2 vietos laimėtojas Aidas Misevičius, Lietuvos jaunučių bokso čempionato 3 vietos laimėtojas Lukas Župerka.

Rajono 7-8 klasių mokinių technologijų olimpiada Guoda Ramanauskaitė 3 vieta       Irena Pusvaškienė
"Žiniukų" akademija Nedas Rauda       Laureatas Stasė Šileikienė
Rajono pagrindinių mokyklų rudens kroso varžybos 15 Komandinė 2 vieta       Vijoleta Počiulpienė
500 m. Simona Amalaitė 2 vieta
1000 m. Deividas Pravilionis 2 vieta
1500 m. Vilius Laurinaitis 2 vieta
Rajono pagrindinių mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos 8 Komandinė 2 vieta
Rajono pagrindinių mokyklų mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybos 3x3 4   Komandinė 1 vieta
Rajono pagrindinių mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybos 12 Komandinė mergaičių 2 vieta

Guoda Ramanauskaitė 3 vieta
Rajono pagrindinių mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos: 12 Komandinė berniukų 2 vieta